Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megoldani, hogy...

Hogyan lehet megoldani, hogy egy program ne vegye észre a Cheat Engine-t?

Figyelt kérdés
Már elég jártam vagyok a használatába, de vannak játékok, amik vagy leállnak, vagy errort írnak ki ha bekapcsolom a programot. Már átneveztem a cheat engine nevét a ramba, meg a windows "ablakba" akkor nem vette észre de mikor megnyitom vele a játékot instant kidob. Előre köszönöm a segítséget :)

2017. szept. 2. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Tanulnál meg inkább csalás nélkül játszani.
2017. szept. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lajos54 ***** válasza:

Elöljáróban: utoljára a fiammal játszottam, még Commodore 64-en, valamilyen páros játékkal...

Tehát nem vagyok igazi számítógépes játék rajongó, de ennek ellenére nem értem azokat, akik mindenféle manipulációkkal, csalásokkal akarnak eredményt, vagy jobb eredményt elérni. Szerintem az az igazi siker, ha valaki (például sok gyakorlással) valóban a saját ügyességével ér el sikert.

2017. szept. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Öhöm. Oké, ez vélemény, de itt nem az ezzel kapcsolatos véleményekre kíváncsi a kérdező. Választ szeretne.

Az, hogy leáll vagy errort ír ki nem azért van mert észre veszi. Turkálsz benne és megzavarodik, ezért áll le. Ha észreveszik a csalást akkor (ha valami online játék, mert némelyiknél használható) akkor tiltanak téged. Persze offline játék nem fog tiltani :D Fura volna.

2017. szept. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!