Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a telómmal?

Paul159 kérdése:

Mi lehet a telómmal?

Figyelt kérdés

A telefon képernyője átváltott fehérről sötétre. Úgy jelenik meg mintha egy kép negatívját nézném. A háttér sötét a felirat fehér. Hogyan tudnám ezt a jelenséget visszaállítani az eredeti állapotába? Próbáltam a gyári adatok visszaállításával, de az sem segített rajta.

Ha valaki tudna segíteni, akkor kérem tegye meg.

Köszönöm.



2017. szept. 4. 07:32
 1/4 anonim válasza:
Levegős teló? Ellenőrizd a nyomást!
2017. szept. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, de nem értem a kérdést. Mitől levegősödhet le a telefok képernyője, és ezt hogyan lehet ellenőrizni?
2017. szept. 5. 07:21
 3/4 anonim válasza:
Szia! Nekünk is volt ilyen, csak laptoppal, tanév vége előtt egy hónappal. Tanév végéig nem javitották meg. Szeptemberben már újra jó volt. Szerintem nyáron szervizbe vitték. Te is vidd szervízbe, legalább megmondják mi a baja☺
2017. szept. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ezt is próbáltam,elvittem szervizbe, de nem tudták megmondani mi lehet a baj. Majd elviszem máshová is.
2017. szept. 7. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!