Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » HDMI kábelből, hogy van...

HDMI kábelből, hogy van vásárlásnál a 2. 0,2. 0a,2. 0b?

Figyelt kérdés

Eddig még nem kellett HDMI kábel, de most szükségem lesz majd rá, FullHD monitor és videókártya összekötésére.


Integrált VGA HDMI 1.4, míg a majd későbbiekben megvett VGA, HDMI 2.0b csatlakozású lesz.


Gondoltam, akkor már az újabbat venném, még ha nem is lenne szükség rá, későbbiekben is jól jöhet. Viszont 2-es verzióból mindenhol a HDMI 2.0-át írják a webáruházak. Olyat nem láttam, hogy "a" vagy "b". Még 1.4-ből láttam olyat, ahol az van utána, hogy 3D, gondolom 3D filmek lejátszásához kellhet.


Ezek szerint, ha 2.0-ásat veszek, az már csak "b" lehet (mert az a legújabb belőle)?


Mire kell figyelnem még? Mert elég nagy különbségek vannak árban. 1-2 ezer forint körül gondolkodtam.


Azt néztem, hogy 1.4-esből jóval több van, pl.:

[link]


[link]


2017. szept. 6. 20:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!