Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Win7 v. állítás? Hangerőkev....

Win7 v. állítás? Hangerőkev. Szerint Driver Booster után nincs hangeszköz telepítve, CCleaner szerint van D. Booster-es visszaállító-pont; de nem tudom a CCleanert erre használni. Reboot-ot még nem csináltam, de ki van pipálva, mintha tettem volna.

Figyelt kérdés

És elfelejtettem, hogyan kell visszaállítást csinálni úgy egyébként is, CCleaner-rel meg végleg sose próbáltam, nem tudom, lehet-e. És nem tudom, visszaállna-e Driver Booster előtti állapotra a gép. A reboot-ra még nem mentem rá, még nem indítottam újra, de lehet, hogy attól újra visszajönne a hang? Szerintem kipróbálom, de kérlek, akinek van tanácsa, az írja meg! Nagyon szépen köszönöm.


Ja és még azt hiszem, nem egybpl próbálom ki, várok még egy kicsit, hátha tud valaki valamit segíteni.


Ja és mégegy, egy ideje már régen nem csinált visszaállítási pontokat a gépem, meg a windows naplófájlokat is törölgetni szoktam a Ccleanerrel, de ma még nem futtattam le szerintem a Ccleanert. Tehát a ma reggeli cuccok még talán meglehetnek. Viszont már rámentem, hogy futtassa le, de nem futtatja mindig le egyből, van , amikor csak miután rámegyek, azután órákkal indítja el a tisztítást, már nem új gép.


Amúgy a Driver booster, mikor még nem voltak ott pipák, hogy up-dated; akkor odaírta néhány fájl mellé, hogy reboot. Tehát ez azt jelentené esetleg, hogy rebootolás után rakna be helyette újat? Pl, ha szerinte elavult volt a hanglejátszóm, akkor azt törölte, és rebootolás után szedne le újat? De amúgy már bezártam egyszer, és utána már nem írta ki, hogy rebootoljam, hanem már csak azt írta ki, hogy kész van a 18 újítás, tehát elvileg rebootolás nélkül is megcsinálta.


Vagy esetleg, ha semmi nem működne, honnan tudok jó sima egyszerű, kis memóriaterületet elfoglaló, ingyenes teljes verziós hanglejátszót telepíteni?


Előre is köszönöm a segítségeket, ötleteket!



2017. szept. 7. 15:15
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
És hogyan lehet Ccleanerrel visszaállítani? Vagy anélkül? Rámentem egy videóra, de az olyan rossz minőségű volt, ami konkrétan azt mutatná be, hogy elvan mosódva rajta az összes felirat, hogy hova kattint, nem látni belőle kb semmit.
2017. szept. 7. 15:21
 2/12 A kérdező kommentje:
Most átpakolok mindent a hordozható merevlemezemre, asszem, majd megkérek valakit , hogy raja újra a gépet
2017. szept. 7. 16:09
 3/12 A kérdező kommentje:
Várhatóan újra akarja majd megint formázni a hordozható merevlemezemet? Előbb kiikszeltem. Történhet ekkor valami a fájljaimmal?
2017. szept. 7. 16:11
 4/12 A kérdező kommentje:
Ja meg amúgy az illesztőprogramokról volt szó a driver boosternél hogy csinál valamit
2017. szept. 7. 16:12
 5/12 anonim ***** válasza:
Kérj meg valakit hogy csinálja meg ott nálad és figyeld meg mit hogyan kell. A leírásod kaotikus és értelmetlen.
2017. szept. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Letölrölte az általa elavultnak ítélt drivereket a driverbooster, és nem telepített helyette újat. Előbb ezt láttam egy másik kérdésnél, de ennek a telepítéséhez is kéne valami driver. DirectX End-User Runtime Web Installer

Illetve hát a letöltés után ez az oldal jött be, amin ez van. Most erre rámentem, itt talán van valami, amit tudok hasznosítani.

www.microsoft.com/en-us/download/driver.aspx

2017. szept. 7. 17:20
 7/12 A kérdező kommentje:
Ja pedig amúgy nem okéztam le, hogy csinálja ezt, csak ez már olyan "szupcsi -és kényelmes" eszköz, hogy "jaj, nehogy már a felhasználónak le kelljen okéznia, biztos úgy sem gondolja meg magát még véletlenül se" OMG
2017. szept. 7. 17:21
 8/12 A kérdező kommentje:
Működik:D Csak újra kellett indítani:D Eddig nem mertem, mert féltem, hogy még valamit letöröl; de visszapakolt új drivert:D Újból van hang:D:D:D
2017. szept. 7. 17:36
 9/12 A kérdező kommentje:
Amúgy azt a választ felpontoztam:D
2017. szept. 7. 17:37
 10/12 A kérdező kommentje:
Mégsincs hang, elhamarkodtam, most mentem rá még csak egy videóra, feltekertem a hangot, beszélgetnének benne elvileg de nincs hangja.
2017. szept. 7. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!