Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A laptopomon nem működik a...

A laptopomon nem működik a játékoknál az egyik videókártyám. Miért?

Figyelt kérdés
Szóval van a Lenovo laptopom, amiben van egy Intel Inside Core i3 és egy Nvidia GeForce 860M videókártya, és a kettő közül egy ideje csak az Intel Core i3-on mennek a játékok (Egyébként nem tudom hogy mi más program megy az Nvidia-n, mert csak a játékoknál tapasztalom hogy nem működik) és alapból ugye az Nvidia van megadva, de azzal semmilyen játék nem megy. Az operációs rendszerem Windows 10 (crackelt), erre is csak azért váltottam mert az előző OP rendszeremen (ami egy eredeti, nem crackelt Win7 Home premium volt) is megvolt ez a probléma, és azt hittem hogy ez majd megoldja. A drivereket frissítettem, a Java-t is, de semmi nem segített. Előre is köszönöm a válaszokat! (Ha van valamilyen kérdés még a specifikáció felől akkor megpróbálok a legjobban válaszolni)

2017. szept. 7. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:

a gép automatikusan kiválasztja a neki ideális kártyát ha nincs szüksége megy az integrálttal, de ha erősebb kell vált az Nvidia-ra ha akarod szabályozni és fent van az nvidia vezérlőpult kattint a játék ikonjára jobb gombbal és válaszd ki hogy " futtatás grafikus processzorral " és ott nvidia

akkor tuti azzal indul el

2017. szept. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nvidia 840M*
2017. szept. 7. 18:13
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem az a gondom hogyha nem az integrálttal indítom el (mert régebben nem azzal szoktam hanem az Nvidiával) Akkor nem megy az adott játék és mindenféle hibaüzenetet ír ki egy crash keretében.
2017. szept. 7. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!