Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Rendszerhangok már vannak, de...

Rendszerhangok már vannak, de a netnek még nincs hangja. Miért, hogyan lehet visszacsinálni? Driver Booster futtatása -meg újraindítás után nem működik, az eszközt arról a Headset-nevűről visszaállítottam hangszórókra.

Figyelt kérdés

Laptop, beépített hangszórók vannak,előbb telepítettem egy AC97 Audio Device nevű dolgot, (telepítés közben realtek-et írt ki.) lehet, hogy nem jó oldiról, mert valaki alá azt írta kommentben, hogy Asd lol.

előre is köszönöm



2017. szept. 7. 18:06
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Szóval hogyha huzigatom a görgőt, mióta átállítottam az eszközt headsetről hangszóróra, azóta újra csilingel, ha a hangszórón változtatok
2017. szept. 7. 18:09
 2/11 A kérdező kommentje:
*De itt megy a videó, beszélgetős műsor, és nem szól
2017. szept. 7. 18:10
 3/11 A kérdező kommentje:
Opera böngésző beállításai között keresgélek
2017. szept. 7. 18:12
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem találok ilyesmit az opera beállításai között, rámentem a mozillára, ott sincs hang
2017. szept. 7. 18:17
 5/11 anonim ***** válasza:

Már rég tele van a géped mindenféle malware-rel (jó esetben

csak azzal).


Driver Booster és társait felejtsd el!


Megnézed a laptop pontos modellszámát. Ez alapján elmész

a gyártó oldalára, ahol csokorba szedve ott lesznek a

megfelelő driverek. Onnan leszeded és telepíted. És

nem kell hozzá semmilyen extra program. És szólni fog

minden :)

2017. szept. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Oh, köszönöm. Asus van a gépen, előbb amúgy rámentem, majd később kezdenék el ott böngészni:) Megy a zöld kéz
2017. szept. 7. 20:23
 7/11 A kérdező kommentje:
Hú, inkább azért még kérnék segítséget! Konkrét linkért még külön nagyon hálás lennék!:) Vagy majd nem tudom, szerintem holnap belemegyek a segítőchatbe is az oldalukon , de attól még aki rá is ér , és meg is tud dobni konkrét linkkel, azért nagyon hálás lennék!:)
2017. szept. 7. 20:26
 8/11 A kérdező kommentje:
Viszont, hogy nem tudok gépelni rendesen, az lehet malware-től? Avast is van a gépemen, meg a Driver Boostert szerintem az Iobit-osok fejlesztik, abba voltam belemenve még a múltkor, amikor felajánlotta, hogy töltsem le. És akkor voltak ahhoz még programok. Pl az Advanced System Care- t is kipipáltam, és az jól működik, csak van mondjuk, amikor egyetlen oldalt nyit meg másnap az én előző nap összes megnyitott oldim közül. Na az mondjuk nem jó, viszont amúgy szerintem jól működik. Szóval a gépeléssel az van, hogy írok, és időnként elakad, nem tudok írni, és még a kurzor is elmegy onnan, de előbb az van, hogy nem tudok írni. Mert mielőtt a DB-t használtam, akkor azelőtt tudtam úgy is írni, hogy beakadt a gép, csak az volt, hogy amit "beakadás"-kor gépeltem, azt utána kiírta. De most meg ha bekad, nem érzékeli a billentyűlenyomásaimat, és utólag se írja oda.
2017. szept. 7. 20:31
 9/11 anonim ***** válasza:

Windows

Driverek

Programok: böngésző, médialejátszó, irodai alkalmazások,

mind konkrét személyes használatra, amivel dolgozol


ENNYI


Se driver booster, se advanced cleaner, de még a CCCleaner

is felesleges (idővel windows úgyis kipucolja magát, amíg

van hely, addig nem fáj, ha nem naponta, hanem hetente/

havonta történik ez). Minden ilyen "rendszerprogramot"

el kell felejteni.


Amúgy GYK valamiért szórakozik, néha nehéz írni, vala-

melyik script/betöltés foghatja le, ez tekinthető "nor-

málisnak" a mostani bugos weboldalak világában.

2017. szept. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm,ment a zöld erre is!:)

Ezt csináltam:

Sikerült megoldani,azt a Via Hd audio deck-et újraraktamm, amit a beállításoknál a vezérlőpultban a hangokra rámenve alul kiírt!:) Meg még visszaállítottam a hangerőszabályzót az alapértelmezettre a hangeszközöknél most véglegesen:) Így már jó:)

2017. szept. 8. 10:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!