Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » NCore. Cécé/. Nu Regisztráció?

NCore. Cécé/. Nu Regisztráció?

Figyelt kérdés

Lehet regisztrálni vagy máshogy bekerülni?

Mert ismerősöm profilját használtam egy ideig és nála a profilon az van írva "Meghívta: senki nem hívta meg senki"

?

Ez hogy lehet?

1379. és Legend rankja van és 11 éve regisztrált

Vki fejtse ki ez hogy lehet!



2017. szept. 9. 13:16
 1/5 P.O.C. ***** válasza:
35%

Olyan nincs, hogy senki nem hívta meg. Nálam is ugyan ez a szöveg van, pedig haverom hívott meg.


Gondolom elveszett az adat, vagy valami adatvédelmi dolog miatt lehet.

2017. szept. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az nCore két másik oldal egyesüléséből jött létre, és a kezdő felhasználói adatbázist ez a két tracker adta. Amúgy én is úgy vagyok regisztrálva hogy nem hívott meg senki, mert más módon is be lehetett jutni egy időben (oldalak közötti felhasználócsere).
2017. szept. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tehát nem is volt meg nem is lesz regisztráció meg ilyesmi mert az oldalon van regisztráció form ....

F12 Chromeban és a display:nonet cseréljétek ki display:-re és ott van működik csak nem kapok emailt (ezzel el szórakoztam egy ideig hogy regisztréció ezzel majd jelszó emlékeztető de semmi :'( mert nem talál usert de az emailemet regisztrálta xd és kiirja ha újra ezzel a regisztrációval akarok vmit csinálni hogy használatban van

2017. szept. 9. 13:30
 4/5 P.O.C. ***** válasza:

Nem értem mit szórakozol, és miért kockáztatod hogy kirúgják a haverod.

Ezzel a ranggal és helyezéssel simán küldhetsz magadnak meghívót, lesz külön accontod, oszt jó napot.

2017. szept. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#2 Én is így jutottam be, kb 1 éve, ez ma is megy :D
2017. szept. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!