Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot vegyek?

Milyen laptopot vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Két kérdésem is lenne.

1. Szeretnék új laptopot rendelni a laptopszalon.hu-ról. Olyan gépet keresek, amivel tudnék kényelmesen játszani, úgy, hogy ne kelljen minimálisra levenni a játék grafikáját. Olyan játékokra gondolok, mint a GTA5, Euro truck simulator2( és ehhez hasonló szimulációs játékok), sims 3-4, LOL stb.

Tisztában vagyok vele, hogy mi az a RAM meg a HDD, de nagyjából ennyi. :D Videókártya és processzor tekintetében már zavarban vagyok. Szeretném, ha ajánlanátok nekem a fent említett oldalon megtalálható laptopokat. Szeretnék minimum 500 GB vagy 1 TB helyet magamnak, valamint 8-12 GB RAM-ban gondolkodtam. Lehetőleg árban nem szeretnék 150-160 ezer fölé menni, memóriabővítéssel együtt se. Lehetséges ilyen laptopot találni? :D

2. A már említett oldalon van olyan lehetőség, ha kiválasztok egy gépet, hogy memóriabővítéssel együtt tudom rendelni... A kérdésem az lenne, hogy ezt a bővítést végrehajtják ott a szalonban, és már úgy küldik, vagy azt csak mellé adják, és nekem kell utána elvinni egy hozzá értő emberhez, hogy csinálja meg? Lehet, hogy hülye és egyértelmű kérdés, bocsi. De nekem nem az. :D

Előre is köszi mindenkinek a válaszokat!



2017. szept. 9. 23:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!