Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Pcx.hu-n szeretnék számítógépe...

Pcx.hu-n szeretnék számítógépet összerakatni. Segítség, hogy egy jó gépet tudjak venni?

Figyelt kérdés

Egy előző kérdésemben ajánlották ezt az oldalt.

Szeretném Photoshop-hoz használni, és egyéb Adobe termékekhez ( természetesen megveszem, ha lesz rá anyagi háttér, az egészben szó sincs sumákolásról, vagy nem tisztességes beszerzésről), nagyobb teljesítményt igénylő játékokhoz (visual novelek, Witcher 3, és a többi...)


Szerintem 8 GB a memóriának jó, a háttértár/merevlemez lehet 1 TB-os, viszont a többi része nekem homály, hogy mit miért és hogyan kellene. (tápegység, hdd, vga, cpu, és egyéb finomságok)

220 ezer forint a maximum, amit szánni tudnék rá.

Remélem, hogy ez még reális összeg azért, amit szeretnék vele. Maximum még egy tizest tudok hozzá passzintani.

Ezen a részen lehet kiválasztani a dolgokat:

[link]


Előre is köszönöm, ha segítetek engem.



2017. szept. 12. 17:51
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Tárgytalan, már látom!
2017. szept. 12. 21:15
 12/14 A kérdező kommentje:
[link] ez mehet hozzá operációs rendszerként?
2017. szept. 12. 21:28
 13/14 anonim ***** válasza:

Igen, mehet, de ez így nagyon drága. Meg lehet oldani máshogy is, pl. te telepíted, és az ebay-on vásárolsz hozzá sorozatszámot kb. 1000 ft-ért. Így nincs hackelve a rendszer és legális Windowsod van. Az enyém is ilyen.

Mondjuk ez:

[link]

Vagy válaszd amelyik szimpatikus:

[link]

2017. szept. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Írtátok, hogy jó lenne még ssd is. Innen melyiket ajánlanátok?

2017. szept. 13. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!