Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Bitcoin bányászattal egy év...

Bitcoin bányászattal egy év alatt átlagosan mennyi bitcoint lehet keresni?

Figyelt kérdés

GUI miner programmal asztali gépen

Slush's pool bányásztársulásban csinálnám.


2017. szept. 16. 13:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak a lényeget nem írtad le, hogy mégis minek a teljesítményét használod fel rá. Ennek függvénye hogy egyáltalán termelsz-e nyereséget vagy csak a kártyát ölöd meg az áramszámlát növeled.
2017. szept. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Így látatlanba kábé annyit, amennyi áramot fogyasztasz...
2017. szept. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Asztali gépen max amit elfogyaszt.
2017. szept. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mintha azt kérdeznéd, hogy átlagosan mennyi egy részvény ára. Nincs átlag, fluktuáció van. Ha lopod az áramot, akkor talán megéri, de semmi sem biztos.

Kb. két hete olvastam egy cikkben, hogy jelenleg alig tíz olyan ország van, ahol rövid távon, nyereségesen lehet normál PC-vel, lakossági áram használatával bitcoint bányászni- természetesen a miénk nincs közöttük.

2017. szept. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A házunk napelemes,a villanyszámlával nem lesz gond.

Milyen hardvert ajánlotok, asztali gép helyett?

2017. szept. 16. 14:19
 6/11 A kérdező kommentje:
Áramot lopni, nem lehet, nincs a közelben szomszéd, de ha lenne is biztos feltűnne neki az a laza 20e Ft töblet.
2017. szept. 16. 14:22
 7/11 A kérdező kommentje:
Jelenleg a gépemen egy geforce gtx 1050-van, de ezt le szeretném cserélni egy 1070-re
2017. szept. 16. 14:44
 8/11 anonim ***** válasza:
Most van átalakulóban a piac, megvárnám amíg direkt bányászhardvereket gyártanak és nem csak erős hardvert amivel amúgy bányászni is lehet. Több százezer forint alaphangon de milliós összegig is felmehet egy olyan gép ára ami látható nyereséget termel (miután kitermelte az önköltséget és a befektetett pénzt).
2017. szept. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Csak célhardverrel érdemes, persze lehet VGA-val is -több VGA, több hiba, stb.

Otthoni géppel egy VGA-val épp hogy csak hobbi szinten van a nyereség is, kb évi $1-200

nVidia GTX 1080 TI évi $400-t hoz talán ZCash-be.

-De ha figyelembe vesszük a hirtelen ingadozást is mint pl minap és még nem tért magához a BC (~$3500) akkor nagyon ügyesnek kell lenni hogy a megfelelő időben váltani.

Bányásztam BC-t annak idején és most is, nem is kevés veszteséggel, de bíztam benne és ha most azt nézem hogy 3500 és nem 600 $ akkor közel meg hatszoroztam, és így már bőven megérte.

Ha van napelem akkor érdemes kicsit nagyobbat befektetni célhardverbe.

2017. szept. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Megkérdezhetem, te milyen hardvert használtál?

Ha nem akarod nyilvánosan megadni, írhatod privátban is.

2017. szept. 16. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!