Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Philips SHB3060 fejhallgató...

Philips SHB3060 fejhallgató szerintetek megéri? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Fejhallgatót szeretnék venni ilyesmi árban, zenehallgatás és telefonálás lenne a fő célja, de jó lenne, ha tvhez és számítógéphez is lehetne csatlakoztatni. Várom a véleményeteket!

2017. szept. 17. 13:21
 1/4 anonim válasza:

Haveromnak ilyen van, nagyon faxa árához képest(jó basszus,hangos),játékra is alkalmas,egyedül egy hátránya van,de ez szubjektív,én szeretem ha valami fogásra masszív,strapabíró na ennél nem érzem, elég könnyücske.

Remélem tudtam segíteni! :D

2017. szept. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ugyan az vagyok,bluetoothos a füles, és ha jól tudom nincs rajta jack bemenet, szóval a tv az kérdéses de megkérdem haveromtól , hogy nézze meg ha kell.
2017. szept. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ugyan az ujra,nekem 2vel ezelötti fülesem ez volt:Pioneer SE-M531, ugyan azt tudja mint ez a philips(nagyobb a max. frekvencia 2000el a pioneernek)és jack dugós szóval tudud használni tvhez is és nem kell töltögetni.(extreme digitalnal 14.000ftéert vettem,de ahogy nézem lejjebb ment 2000ft-tal azóta az ára.
2017. szept. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszodat!
2017. szept. 17. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!