Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Skype, minden esetben kéri...

A Skype, minden esetben kéri az e-mail címemet+ jelszót, nem lehet egyszerűbben aktiválni?

Figyelt kérdés
A Tálcán, a gép bekacsolásakor mindig aktív a SkYpe, az ikonja alatt kék csík. Azt csak úgy tudom törölni, ha kilépek! Abban a pillanatban felkínálja a belépést, email+jelszó! Biztos van egyszerűbb megoldás is! Na, azt keresem!

2017. szept. 18. 12:09
 1/3 Robivosi ***** válasza:
Nem egyértelmű a kérdés! Ha van skype fiókod, akkor lépj be! Utána már nem kér felhasználó nevet és jelszót. Ha nincs és akarsz skype-t, hozz létre új fiókot. Ha nem akarsz skype-t, akkor a Programok és Szolgáltatások menüben távolítsd el magát a programot. Egyébként skype működésekor mindig a tálcán van!
2017. szept. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most, miután kijelentkeztem a Skype-ből, most is a tálcán van, ami nem is baj. De, az ikon alatt van az a kék csík, ami, egyébként az aktív programoknál szokott jelen lenni! Amikor ki akarom kapcsolni a gépet, figyelmeztet, hogy zárjam be az összes programot! Holott a Skype nem is él, csak úgy viselkedik! Lehet, hogy zavaros, de nem tudom érthetőbben elmondani!
2017. szept. 18. 21:28
 3/3 A kérdező kommentje:
"Ha van skype fiókod, akkor lépj be! Utána már nem kér felhasználó nevet és jelszót." De kér ! Lehet hogy törölni fogom, és újra telepítem!
2017. szept. 18. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!