Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Photoshopra alkalmas olcsó...

Photoshopra alkalmas olcsó laptop?

Figyelt kérdés

Sziasztok akarok majd venni egy laptopot de nem tudom hogy mit vegyek. A feltételek: nem játékra kell (nem nagyon játszok) inkább kisseb képszerkesztő a word-os mini projekteket szeretek csinálni. Azért akarok venni mert a gépünk nem nagyon bírja (régi a gépünk) meg egy pár olyan programokat akarok rá tölteni amik segítenék jobbá tenni ezeket a projekteket. Pl: photoshop. Olyan laptopra gondoltam ami nem túl drága de azért nem a legnagyobbat akarom. Olyat akarok ami nem túl drága de azért elég erős az ilyen egyszerű munkára.

Az árhatár 80000-140000 forintig

13f


2017. szept. 19. 20:06
 1/9 A kérdező kommentje:
Ott ahol írtam hogy nem túl drága de azért nem a legnagyobb. A Legnagyobb helyett aszt akartam írni hogy a leggagyib.
2017. szept. 19. 21:45
 2/9 anonim ***** válasza:
I3 proci, sok RAM, inkább 8GB. Matt kijelző szerintem. Dell Vostro-t mondanám.
2017. szept. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
oké az nagyon jó csak egy kicsikét drága.Ha ugyan ilyen vagy ennél csak kicsit gyengébb tejesítményű tudnátok ajállani. megnéztem az árukereső.hu-n jó a tejesítménye hát csak két baj van vele: egy nekem egy kicsikét drága másrész nem értek a linuxhoz mert ott ugy adják én csak a windows-hoz értek.
2017. szept. 20. 13:33
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]

pl egy.

A linuxot le szokták cserélni, a felhasználók nagy százalékban nem hivatalosan használják a windowst, ugye tudod?

2017. szept. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Közsi a válaszokat az a laptop is jó tetszik csak az a baj vele hogy nincsen rendes USB 3.0 csatlakozó csak az az egy bajom van vele és még az ára is jó

Nyugottan ijatok még

2017. szept. 20. 15:42
 6/9 anonim ***** válasza:

"Csatlakozók

- SD kártyaolvasó

- 1x USB 3.0

- 2x USB 2.0

- 1x HDMI™

- 1x 3.5mm jack audio/mikrofon kombinált csatlakozó

- 1x Ethernet csatlakozó (RJ-45)"

2017. szept. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utánna miután kiirtam én is láttam mert én aszt csináltam hogy a nevét beleirtam az Árukeresőbe és ott a specifikációk állat aszt írta hogy nincsen USB 3.0 bocsi én voltam figyelmetlen.
2017. szept. 20. 20:17
 8/9 anonim ***** válasza:

"no problemo"

Jó ez a lapos arra, amire szeretnéd...

2017. szept. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2017. szept. 21. 06:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!