Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért 'darál' a laptopom?

Miért 'darál' a laptopom?

Figyelt kérdés
Tegnap óta darál a laptopom. (nem értek hozzá) Hp 8440p laptopom van. a 4 led közül 2 folyton világít de tegnap óta szaggatva világít egy harmadik is. Játékok amik eddig 60fps-el mentek azok most mennek 15-el. Még a facebook is laggol. Mi lett vele? 2 napja semmi baja sem volt. Kitakarítottam ahol tudtam és ujraindítottam de semmi.

2017. szept. 21. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen led-ek égnek? Feladatkezelőben megnézve a procit nem pörgeti valamelyik rendszerfájl? Régebbi gépemnél nemem akkor darált a PC
2017. szept. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szolgáltatásgazda:helyi rendszerek. ez 10% Ez húzza leginkább.
2017. szept. 21. 15:39
 3/9 A kérdező kommentje:
A wifi led és a bekapcsolt állapotot jelző ledek világítanak. Ami szaggatva világít az a 4-ből az utolsó Ennél jobban nem tudom leirni :D
2017. szept. 21. 15:41
 4/9 anonim ***** válasza:

"Ami szaggatva világít az a 4-ből az utolsó Ennél jobban nem tudom leirni :D"


LOL


Szerinted mennyit értünk így belőle???

Nálam 7 led van. Abból 2 nem világít aminek kellene. Tudod az okát?


Valami ilyen a tájékoztató információd. Már elnézést. Ilyenektől tudok a falra mászni. Ott van a LED mellet/felett egy kis információs icon, hogy MIT JELEZ AZ A LED!!!


"darál" de mi? Számítógépben 2 dolog mozog:

- Ventillátor

- HDD


1) HDD biztos nem, mert el se indulna, vagy el se érnéd.

2) Ventilátor. Inkább. Ami hűti a CPU-t és társait. Mivel a CPU nem akar leégni, így szándékosan visszaveszi a teljesítményét, hogy kevesebb hőt adjon le.


Magyarul: cseréltesd ki a ventilátort, mert szerintem eltört benne egy csapágy.

2017. szept. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Na szóval azokról a lámpákról beszélek amik a laptop elején vannak a jack dugókkal egy vonalban. Ott van 4 kis lámpa abból az utolsó amin a jóisten se tudja,hogy mivan rá rajzolva. Olyan mintha 3 cd lenne egymáson :DDDD Na szóval az szaggatva világít de csak akkor amikor a laptopom erőlködik a semmitől :D Még akkoris csinálja ha az asztalon vagyok. Ventillátorral nem hiszem,hogy baj lenne mert nem melegszik a gép és hűti is rendesen. De mondtam én nem értek hozzá mert ha értenék hozzá akkor nem tettem volna fel a kérdést. 3 éves a gép egyébként.
2017. szept. 21. 18:43
 6/9 Robivosi ***** válasza:
Az a HDD ledje.
2017. szept. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Valami megoldás van rá?
2017. szept. 22. 17:25
 8/9 Robivosi ***** válasza:
Nézd meg HDD Sentinel programmal.
2017. szept. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
100%-os kíváló teljesítményt ír. Hibákat sehol sem talált.
2017. szept. 23. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!