Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért kér belépési kódot, ha...

Miért kér belépési kódot, ha alvó állapotból aktiválom a gépet?

Figyelt kérdés
Ilyet sosem csinált, alvó állapotnál, egy kattintás, és ott ébredt, ahol elaltattam. Sőt az utóbbi időben bekapcsoláskor sem kellett kóddal belépni!

2017. szept. 23. 10:57
 1/5 Captain Logic ***** válasza:
26%
Inkább az a kérdés, hogy eddig miért nem kért? Alapból mind bekapcsoláskor, mind alvó állapotból felébresztéskor kellene kódót kérnie.
2017. szept. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem, az beállítás kérdése. Most már több, mint tíz éve használok számítógépet, és alvó állapotnál, csak rá kellett kattintani, és ott folytatta, ahol abbahagyta. Valamiért, valahol elállítódott valami. Csak tudnám, hogy, hol és hogyan kell azt beállítani!
2017. szept. 24. 20:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Írd be ezt egy rendszergazdai parancssorba:

powercfg /SETDCVALUEINDEX SCHEME_CURRENT SUB_NONE CONSOLELOCK 0

2017. szept. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Captain Logic nak. Bizonyára Neked úgy volt beállítva, és ahhoz szoktál. Nekem másképp volt, és már ismét úgy van, ahogy eredetileg volt! Ha érdekel, a "Számítógép kezelése, alapfokon" nevű oldalon kértem, és kaptam segítséget!
2017. szept. 25. 12:32
 5/5 A kérdező kommentje:
"Alapból", akkor kell kérnie, amikorra beállítottuk! Az én gépem most már, újra nem kér jelszót soha!
2017. szept. 26. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!