Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a gond a gépem...

Mi lehet a gond a gépem tárhelyével? Mi foglalhat ennyit? Valaki? Bőven lenn.

Figyelt kérdés

Local Disk (C;)

717 MB szabad, méret:27,6 GB.

Mi foglalhat ennyit? Annyi mindent kitöröltem már, tényleg csak pár zene és kép maradt, meg egy játék. Segítsen valaki!



2017. szept. 23. 14:59
 1/4 Dongaben ***** válasza:
Milyen rendszer van a gépen? A 27,6 Gb, az nem olyan sok... Amúgy a Rejtett (System) fájlokat érdemes megnézni, ha nincs más tipp. Lehet, hogy biztonsági mentésekkel van tele a gép.
2017. szept. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
WinDirStat-ot letöltöd, futtatod rendszergazda módban, és megkapod mi foglal helyet.
2017. szept. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam a lemezkarbantartót és a temptekből is töröltem, amit mertem. Az sem segít...
2017. szept. 23. 17:18
 4/4 Dongaben ***** válasza:

Egy barátom járt hasonlóképpen. (Igaz, ő teljesen süsü a gépekhez.:)) Feltelepített egy programot. Úgy rémlik, a Nero csomagjából, ami 1 hét alatt telenyomta a C-t nála biztonsági mentésekkel.

Tedd a következőt:

1. Engedélyezd a system/rejtett fájlok megjelenítését.

2. Indíts keresést a "C"-n "Backup" szóra.

3. Ezek a biztonsági mentések. Nézd át őket, és ami felesleges, azt töröld. Nézd meg, melyik programhoz tartoznak, és kapcsold ki a program beállításainál a mentést.

2017. szept. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!