Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért dob ki minden játékból...

Snoopy89 kérdése:

Miért dob ki minden játékból egy idő után?

Figyelt kérdés

Megvettem a rainbow six siege nevü játékot és olyan 5-10 perc után minden hibaüzenet nélkül kidob a játék. Elösször csak a rainbow dobált ki de aztán minden más játék is ami már nagyon idegesítő... most veszek még 1 nagyonjó gépházat + 2x4gb Corsair 2400mhz-ramot talán azzal, mivel szokott olyat is csinálni a gép hogy összeomlik a win és ezt a hibát adja ki: irql_NOT_less_or_Equal... nemhiszem hogy driver hiba mivel mindent felfrissitettem a legújabra ,+ olvastam hogy ez lehet ram hiba is...gépem vadonatúj 2 hetes gép...

adatai: Proci: Amd fx 8320E 8x3.5ghz

Ram:8gb 1600mhz

Alaplap:970A-G/3.1

Vga: Gtx 1050ti 4gb Gaming

2 db winchester: 1, 1 terrás WD +1 Toshiba 500gb

táp:600 watt..

mindent kipróbáltam már visual c++ minden fentvan ami kell frissitettem a legujjab verzióra a win10 et /sfc scannow meg minden lehetséges dolgot megcsináltam már de sehogy semmi.... dll hibák sincsenek... ezt már nemértem..

annyit még hozzáteszek hogy bőven megvan a legtöbb játéknál 100+ fps full grafikán is.. rainbow is 100 felé menne csak mivel 60fps korláton van így stabilan tartja a 60 at....



2017. szept. 23. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:

"táp:600 watt.. "


Ez itt gyanús. Márka?

2017. szept. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a táp 1000% hogy nembaj:D akkor nemcsak kidobna a gép meg összeomlana a win. meg nemhiszem hogy gtx 650oc val teljesen jó a régi gépembe ami 400wattot eszik meg a gtx 260 al is jó ami 550 wattot eszik azokon semmi baj.. csak ezen a gépen..:S és ez a vidikari 75wattot eszik:)
2017. szept. 23. 16:18
 3/6 A kérdező kommentje:
amúgy bocsi FSP 600W Hyper M-es tápom van.
2017. szept. 23. 16:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Táp frankó, vagy rossz valamelyik memóriamodul, vagy valami régi Drivert telepítettél. Memory Diagnostics Tool mit mond? (Benne van a Windowsban, magyarul Memória Diagnosztikai Eszköz)
2017. szept. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
semmi hibát nemadott ki de szerintemis azlessz ... a ramok egyedül régiek a gépbe 2x4gb 1 kingston 1 kingmax 1333mhz és 1600mhz és single chanel ezmiatt majdmost kiderül ha megjönnek a ramok + az eredeti windows... szerintem ez a baja.. azt az 1 et nemértem hogy ismerősöm gépébe ugyanigy van 1333mhz és 1600mhz ugyanazzal a winnel amit én használok ,ugyan arrol a dvd röl lett telepítve.. de neki bezzeg semmi problémája nincsen.
2017. szept. 27. 18:23
 6/6 A kérdező kommentje:
vettem 4x4gb 1866mhz hyperx ramot a gépbe, szóval mostmár minden vadonatúj... de még mindig csinálja.. leszedtem pár elég kevés gépigényt igénylő játékot mint például cs:go,paladins,smite,wot,dirty bomb,warframe.. mindennél ugyanúgy 5-10 perc játék után kidob.. pár játék legalább ki irja hogy crash, de azt nem hogy miért meg hogy mitől. ugye ez az irql-not-less-or-equal hiba elvileg driver ütközéstől van.. lehet az a gond hogy wifi adaptert használok? (TL-WN722N) a táp meg minden ami a gépbe van szerintem kizárható mivel nehogymár egy ilyen gép nevigyen el egy paladins-t például....
2017. okt. 22. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!