Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kivettem a PC. Bol a procit...

Kivettem a PC. Bol a procit aztán vissza raktam és semmi kép semmi Katt. Ez előtt még ment szerintetek hogy tudom megcsinalni?

Figyelt kérdés
2017. szept. 23. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudni.


Mit tettél közben?

Ha statikusan kisültél a procin, akkor annak annyi.

Ha rosszul tetted bele, és elgörbítettél 1-2 lábat,

azt talán még helyre lehet hozni.

Ha elforgatva tetted vissza (sok erős ember meg sem

érzi az alakzárat), akkor valószínűleg kuka.


És még kismillió dolog lehetséges, így a kimenetel is

kétséges.

2017. szept. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Lajos54 ***** válasza:

Miért is vetted ki?...

Egyébként eléggé kényes jószág a processzor, gondatlan kezeléssel könnyű hazavágni. A sztatikus kisülésekre eléggé rosszul reagál,ha olyan helyen fogod meg, ahol nem kellene.

Mivel sok érintkezője (lába) van, könnyen előfordulhat, hogy valamelyik elgörbül, így aztán nem érintkezik. Először azt kellene megnézni, hogy mindegyik a helyén van-e. Azt talán nem kell mondani, hogy hűtőborda nélkül nem szabad bekapcsolni, mert pillanatok alatt túlmelegszik. Az még a jobbik eset, ha ilyenkor csak lekapcsol.

De persze ezeken kívül még bármi érhette, amit így messziről lehetetlen kitalálni.

2017. szept. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!