Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen "gamer" egeret ajánloto...

Milyen "gamer" egeret ajánlotok 5-6 ezer forintig?

Figyelt kérdés

Tudom, ennyiért ne várjak sokat, de nem is vagyok nagy játékos.

Jó szenzora legyen, a mostani tescos egerem megfelelt full hd-n. De vettem egy 4k-s tv-t és itt elvérzik, idegesítően laggol... Böngészéshez is rossz.


2017. szept. 24. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a kurzor laggol, es monitoron jo volt, akkor a TV a problema. A TV-ken mindig nagyobb a delay.
2017. szept. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És ezzel a problémával mit lehet kezdeni?

Ilyen a tv: [link]


145 ezerre volt leárazva amikor vettem

2017. szept. 24. 20:46
 3/5 A kérdező kommentje:

2 és 4k-n csak a 30 fps-t tudja hdmi-ről.

A monitor meg 60hz-s. Akkor emiatt tűnik úgy mintha tv-n laggolna? Vagy más?

2017. szept. 24. 20:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Használhatsz monitort.. ennek ~30ms input lagja van, monitoroknak átlagosan 5ms, amilyen kevésnek hangzanak ezek a számok annyira érezhetőek, ezért nem volt sosem ajánlott TV-t monitornak használni, de ezek a philips 4k TV-k kivételesen sokat késnek.
2017. szept. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A 30hz csak szemfáradtságot és darabos képet eredményez, nem (csak) arról van szó sajnos.
2017. szept. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!