Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyiért raknak össze manapsá...

Mennyiért raknak össze manapság egy számítógépet?

Figyelt kérdés

Ezalatt nem a hardverek árát értem, hanem a munkadíjat. Láttam olyat is, aki 5.000 Ft-ért rak össze egy gépet, meg olyat is láttam, aki 15.000 Ft-ot is elkér érte. Reális ár az a 15.000 Ft?


(Mindketten megelőlegezve veszik meg saját pénzből az alkatrészeket.)


Köszi szépen a válaszokat!



2017. szept. 26. 17:00
 1/4 lali51 ***** válasza:
Ha tudsz légózni,olvasni, internetet használni, akkor te is megtudod csinálni.
2017. szept. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 lali51 ***** válasza:
légozni=legozni
2017. szept. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy átlagos gép összerakásáért rettentően sok a 15 ezer. Max egy fél órás melóról beszélünk, ami fizikailag sem megterhelő. 3-4 ezer még reális.
2017. szept. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Az első hozzászólónak üzenem, hogy szerencsére nekem okoz problémát egy gép összerakása. Ezért is lepődtem meg, hogy más ezért 15000 Ft-ot képes elkérni. Csak ezért írtam ki a kérdést.

2017. szept. 26. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!