Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem kapcsol ki a gépem...

Miért nem kapcsol ki a gépem (win xp)?

Figyelt kérdés
Legalább 10 perce csak a kék háttéren a Kijelentkezés szöveg de nem történik semmi.

2017. szept. 26. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyomd hosszan a bekapcs gombot, kb 5 másodpercig, akkor kikapcsol.(ezt csak vészhelyzetre használd)

Utána az érdekes, hogy mi lesz...

2017. szept. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze úgy kikapcsol, meg a restartra is reagál. Csak az érdekelne, hogy miért nem tud kikapcsolni, nem tud valami futó alkalmazást leállítani vagy mi fene baja lehet, mert ez már egy ideje fennáll, ezért szoktam csak készenléti módba (alvásra ) tenni, de időnként azért jó lenne kikapcsolni is. A hirtelen megszakitásos módszer meg ugyancsak nem tesz jót neki.
2017. szept. 27. 11:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért írtam "vészhelyzetre".

Ha bekapcsolod, utána ismét ez a jelenség ezek szerint, hát én újrahúznám, nem nyomoznék, mert az sokkal hosszabb, mint egy reinstal.

2017. szept. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!