Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Üdv! Valakinek van tapasztalat...

HHegikee kérdése:

Üdv! Valakinek van tapasztalata az Apple iPad 2017 9.7 32GB kapcsolatban? Megéri az árát? Meg elég az a egy év garancia rá?

Figyelt kérdés

2017. szept. 27. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Most vettem és maximálisan elégedett vagyok vele. 4 évig legalább frissítik az iOS-t rajta, illetve hihetetlen gyorsan és akadásmentesen működik. Élmény használni. Nyilván meg kell szokni egy kicsit, ha Androidot használtál előtte.

Egy jópár ismerősömnek van többéves iPad-je és egyiket sem kellett még szervizelni.

Én leginkább azért választottam ezt, mert nem akarok 2 évente tabletet cserélni.

2017. szept. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon kevés a 32GB, hamar elviszi a frissítésekkel a nagyját.

3 hónap után úgy hogy szinte semmi extra nincs telepítve, van 4GB szabad hely.

Nekem ami még szokatlan és irritáló benne, hogy iszonyat nehéz fájlokat kezelni rajta.

pl. ne adj isten tömörített mappába érkeznek képek, dokumentumok... azt kicsomagolni és megtekinteni nekem rémálom volt.

Olyankor be ülök gép elé.

2017. szept. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmiképp nem venném 1 év garanciával . Én megvettem hivatalos helyről a +1 év szavatosságért.
2017. okt. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!