Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Konzol játék, DVD film írós...

Konzol játék, DVD film írós emberekre van még igény, vagy mindenki megoldja már magának?

Figyelt kérdés
Régebben foglalkoztam ilyesmivel még gimis koromban, akkor még sok embernek nem volt otthon internete, de gondolom, ma már nem igazán van igény ilyesmire jól sejtem?

2017. szept. 28. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
nincs, de ilyen posztok készítésével lehet hosszú börtönbüntetést kapni
2017. szept. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nincs rá igény. Már a kérdés is vicces, bocsi. Nekem még kb 10-12 éve akart 2 cigány másolt Dvd filmeket eladni Csepelen az utcán, de már akkor is kiröhögtem őket.
2017. szept. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát. Hiába a lehetőség, meglepően sokan vannak akik a facebook megnyitásán kívül nem nagyon tudnak mit kezdeni ezzel a lehetőséggel :D De ha a tényeket nézzük, az internet minden háztartásban megtalálható manapság szinte, bárki bármit akar eléri ott mivel online is nézhet filmet bárki avagy le is töltheti.
2017. szept. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!