Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mik azok a virtuálismerevlemez...

Mik azok a virtuálismerevlemez-fájlok? Hogyan csatlakoztathatók lemezképfájlokból?

Figyelt kérdés
A lemezképfájlok DVD lemezen vannak. Hogyan tehetem használhatóvá őket? (...mert ha el szeretném indítani a lemezt, megjelenik, hogy "a csatlakoztatás nem lehetséges")

#lemezképfájl #virtuálismerevlemez
2017. szept. 29. 21:49
 1/3 tabaki ***** válasza:
Én egyáltalán nem értem a kérdést, de gyanakszom, hogy most az egyszer nálad van valami zavar.
2017. szept. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Dongaben ***** válasza:
"lemezképfájl" vagy ISO. Ezek használatához kell egy virtuális meghajtó a gépre. A "DaemonTools" a leginkább népszerű program erre, pedig... Ez létrehoz egy fizikailag nem létező DVD meghajtót, amihez az ilyen fájlokat csatlakoztatni lehet. Aztán lehet használni, mintha tényleg létezne. Nem olyan bonyolult...
2017. szept. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm.
2017. szept. 30. 08:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!