Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az iphone4-et lehet feissíteni?

Az iphone4-et lehet feissíteni?

Figyelt kérdés

Iphone 4-em van ios 7 operációs rendszer van rajta!

Lehet valahogy ezt a telefont frissíteni?

Tudom,hogy hovatalosan nem támogatja!

De valami telefon zseni sem tudná megcsinálni?

Mondjuk számítógeppel?

Vagy valami hekker módszerrel?

Ha nem is ios 11-re,de legalabb 8-9-re!



2017. szept. 29. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem lehet. Downgrade-elni lehet csak "nem hivatalos" úton, de másnak nincs is értelme, csak a downgrade-nek. Mellesleg semmi értelme sincs a dolognak, még ha lehetne, akkor se. Ajánlom figyelmedbe, hogy nézegess videókat, hogyan fut az iOS 9.3.5 az iPhone 4S-en... és az azért nem kicsit erősebb, mint a 4.


Száz szónak is egy a vége - ha egy iPhone-ra már nem jön ki az új iOS, az nem véletlenül történik.

2017. szept. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem!

De nekem a frissítés csak azért lényeges mert egy csomó alkalmazáshoz kéne!

Pl.:facebook,messenge,instagram!

Ezeket rà lehet valahogy rakni frissítés nélkül?

2017. szept. 30. 08:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehetetlen. Az újabb modellekben vannak olyan hardvereszközök is, amik szükségesek az újabb iOS futtatásához. Igen, az egész arra megy ki, hogy vegyél új telefont, de az almamániások úgyis megveszik.
2017. szept. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet sajnos. Btw. #3, egy 7 éves telefonról van szó, meddig legyen hozzá támogatás az app fejlesztők részéről? Igen látom, pl. a YouTube meg a OneDrive (meg biztos sok más app) szoftverigénye ugrott egy iOS verziót, szóval értem én a problémát, de sajnos ez van, túl régi már a 4.
2017. szept. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!