Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » UTorrent 2.2.1 verzióm van....

UTorrent 2.2.1 verzióm van. Seed feladatoknak magasabb a proritása a letöltésekkel szemben. Ez, akkor mit is jelent és érdemes bekapcsolni?

Figyelt kérdés

2017. szept. 30. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:

A prioritás szó jelentése a kérdés?

[link]


Nincs értelme, egyrészt mert a régi kliens eleve elavult és az újakhoz képest nem tud kihasználni olyan technológiákat amivel jobban kapcsolódhatnának rád, másrészt mert a normál működése a programnak eleve lehetővé teszi hogy rád kapcsolódjanak ha tudnak a letöltők, nem kell külön pluszbeállítás rá. Harmadrészt ma már nem jellemző hogy adatforgalom-alapú aránytartást kell az oldalakon betartani így nem akkor proiritás a feltöltés (sokkal jellemzőbb hogy túl vannak seedelve a torrentek vagy a szerveresek elviszik az összes leechert).

2017. szept. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, ne használj uTorrentet, főleg ne ilyen régi verziót! Ott a qBittorrent, vagy a Deluge.
2017. szept. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Könyörgöm, ne használj uTorrentet"

Mértis?


A ne ilyen ősrégi verzióval egyetértek.


Amúgy kedves kérdező (és a többiek is):

Ne akarjátok már jobban tudni a rendszer beállításait azoknál, akik év(tized)ek óta ezzel foglalkoznak (pl írják az adott programot).


uTorrentem van 3.5-ös

610 torrent dolgozik, 2.5 TERA összmérettel.

Köszi, jólvagyunk én is, a gépem is, bármikor bármi mást tudok mellette csinálni. Nem állítgattam semmit (ill igen: LEJJEBB vettem, hogy egyszerre aktív szálak mennyiségét).

2017. szept. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!