Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyiket választanád, Laptop...

Melyiket választanád, Laptop vásárlás esetén?

Figyelt kérdés

Laptop csere előtt állok, megvan a kiválasztott modell, de 2 féle kiadásban találtam.


1. Intel Core i3-5005U Processzorral, integrált DDR3 Intel videokartyaval (széria HD Graphics 5500)


2. AMD Quad-Core A8-Series A8-7410 processzorral dedikált AMD

Radeon R5 videokartyaval.


Árban ugyan ott vannak, RAM mindkettőben 4GB, HDD mindkettőben 500GB... Melyik kombináció jobb? 90%ban internetezés, filmezés 10%ban játék (SIMS 4) csak hogy a gép igényt is mutassa a választáshoz 🙂


2017. okt. 1. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:

i3 5005u cpu sem valami vaskos, (laptopban nekem is ez van) sacra talán a régi ~e8400 teljesítményére lőném be, ami nem valami nagy szám ma már, de az az a8 még kb ezt a szintet sem üti.

r5 még ha dedikált is akkor sem ér kb lószart sem, a hd 5500 as intel gpu-ja erősebb nála.

Olyan 90-100k körül megérik az árukat, de többet már nem érdemes.

2017. okt. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

felpattansz a notebookcheck.net-re és megnézed.


szép napot

2017. okt. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak köszönöm szépen a segítséget 😀


Második válaszoló: igen, köszönöm próbáltam utána olvasni, de az aki nincs otthon a témában nem tudja összerakni hogy összességében melyik profi melyik videokartyaval jobb, és ezért szólt a kérdés úgy, hogy TE melyiket valasztanad.

2017. okt. 1. 16:43
 4/5 anonim válasza:

ezért írtam a weboldalt de ha meg se nézed, akk magadra vess.


üdv: 2-es.


pontosan leírják mi a helyzet, csak rá kell keresned a laptop típusára

2017. okt. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megnéztem a linket, de az a laptop amiről szó van, nincs fent az oldalon. Ha fent lenne akkor is csak az egyik verzió valoszinusitem.
2017. okt. 1. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!