Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A gépem 1hete azt csinálja...

Izom1890 kérdése:

A gépem 1hete azt csinálja hogy bekapcsolom egyből le áll, ki szedtem mindent belőle még a procit is és ugy elinditottam a gépet és nem állt le a venti de ha visszarakom egyből le áll mi a baja? Dell gépről van szó

Figyelt kérdés
2017. okt. 2. 10:03
 1/8 Dongaben ***** válasza:
Ha kivetted a procit, azt már újra kell pasztázni. Kérj meg valakit, aki ért hozzá. Amúgy a leírtak alapján táp hiba lehetett...
2017. okt. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A táp is halódhat.
2017. okt. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
én tudok pasztázni és évek óta gépeket csináltam már meg nem is keveset de ennél a hibánál alaplap vagy tápegység....a tápegységgel néztem mással és azzal is azt csinálja,azért kérem ki a ti véleményeteket hogy szerintetek mi lehet
2017. okt. 2. 11:03
 4/8 Dongaben ***** válasza:
Igazad van! És, az a helyes út, ha az egyes alkatrészeket cserével teszteled! Látatlanban senki nem fogja megmondani, mi lehet a gond. Az alaplapot azért nézd át rendesen, hogy nincsenek-e elszíneződések, "púpos" kondik, mert, akkor az lehet a hiba.
2017. okt. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
utolsó kommentelő ...már megcsináltam azért irtam a procis dolgot
2017. okt. 2. 11:34
 6/8 Dongaben ***** válasza:
Ha az alaplap is OK. az azért fura, mert sípolni kellene neki proci hiba esetén, ha azzal van baj. Hmmm...passz!
2017. okt. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
attól tartok hogy alaplap RIP
2017. okt. 2. 17:14
 8/8 A kérdező kommentje:
a procit ha kiveszem a lapból akkor bekapcsol le se áll de amint belerakok akármilyen procit rögtön leáll akárhányszor is inditom a gépet
2017. okt. 2. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!