Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kevés FPS CS:GO-ban!?

ForTun3 kérdése:

Kevés FPS CS:GO-ban!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hónap elején vásárolt ROG GL753VE notebookom nagyon kevés fps-t produkál a játékban.

Ugye 7700HQ processzor 8GB ram 1050 TI videókártyáról van szó. Más játékkal nem akadt problémám csak ezzel.

Van hogy 30 alá is leugrik az FPS-szám ami nálam kissé számít ugyanis e-sport csapatban is játszom. Ismerősök nem találtak megoldást a problémámra, aki esetleg tudna segíteni megköszönném!

Ja és érdekes módon fullHD-ban max beállításokon 40-50 között van míg lowon esetleg alacsonyabb felbontásban nem éri el a 35-öt sem :/



2017. okt. 3. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Laptoptól ne várj csodát. Minden ami benne van az mobility magyarán nem ér fel egy pc 1050TI teljesítményéhez se a procihoz.


Amúgy meg ha low grafikán jatszol akkor szinte csak a procit hasznalja a jaték és egy nagyon keveset eszik a videó kártyádból. Ha highon játszol akkor a videó kártyádat eszi.


De az se kizárt hogy nem telepítetted a megfelelő drivert stb stb...

2017. okt. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jó a géped. Szerintem a baj azzal van hogy nincs telepítve a gtx 1050 ti drivere és talán teljesítmény centrikusra sincs állítva a gép mert bőven 100 felett kell tudjon max grafikán is. Lowon meg közel 300 fps--t is csapkodnia kell ennek a laposnak , elvégre egy elég űtős gamer laptop !
2017. okt. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Értem hogy nem ér fel de a 60fps-t egy ilyen kis igényű játékban minimum ütnie kéne még highon is, nem hogy lowon..

Telepítettem minden drivert, átállítottam már teljesítménycentrikusra is, hálózati tápról megyek ugye, de semmi változás.. az intel vezérlőpult azt írja hogy az integrált 630-as kártyáról megy minden, próbáltam már átállítani, biosban nincs rá lehetőség, le is tiltottam az integrált kártyát, úgy azt írja az nvidia, hogy nincs hozzácsaktalkoztatott kijelző.. felraktam már kb a 3. különféle drivert neki, semmi sem jó. Megpróbálom még újratelepíteni a gépet, ha utána is így fog működni akkor visszaviszem szervízbe :/

2017. okt. 3. 11:26
 4/4 anonim ***** válasza:
fel van telepítve a kártya drivere ? ha semmi sem jó akkor azt kell csinálni hogy fullra le törölsz mind 2 videó kártya driver , és a laptop support oldaláról töltsd le majd telepítsd őket , elsőnek az integrált intel drivert kell utána gép resi és nvidia driver !
2017. okt. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!