Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Iwiw-re hogy lehet működő GIF...

Iwiw-re hogy lehet működő GIF animációt feltölteni?

Figyelt kérdés

van aki szerint nem lehet.

De van rá példa:

[link]


Én ezt próbáltam, de nem ment:

[link]


2010. máj. 28. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
kipróbáltam, nekem állóképként rakta be.
2010. máj. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
olyan mozgóképet lehet feltölteni aminek a formátuma .jpeg és nem .gif tehát olyan mozgóképeket keress,készíts ami .jpeg
2010. máj. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hááát, nem tudom, de mozgó jpg-ről még nem hallottam... És ez alapján más sem [link]
2010. máj. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hülyegyerek, képzeld, leszedtem, és GIF-ként mentette alapból!! És a windows-on túl az adobe fireworks is gifnek látta, meg más progik is. Akkor mi a lol? De ha csinálsz nekem mozgó jpg-t, akkor emelem kalapom.
2010. máj. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, és bocsi a 2003-as cikkért! Itt van frissebb is! JPG: [link] Itt pedig GIF: [link] Okos barátomnak pedig üzenem, hogy velem ugyan vitázhat, de a tényekkel nem...
2010. máj. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Leszedtem, és nem jpg, hanem GIF! Nem érted??? Amúgyis 90% biztosra kijelentem hogy LEHETETLEN jpg formátumban animálást készíteni! Az más tészta, hogy jpg-t fel lehet használni animált gif-hez pl, de NINCS ANIMÁLT JPG! Ott a leírás a linken, te észbáró, nézd már meg! Közel sem ugyanaz a jpg és a gif, alapjaiban is más, felhasználási lehetőségeiben is más... De nem gond, öcsém, tudom, nálatok a suliban még azt tanítják, hogy a föld lapos, és mozdulatlan, pedig gömb, és mozgásban van... Tehát mondom újra: nincs animált jpg. De ha mégis létezik, csinálj egyet, töltsd fel egy tárhelyre, és dobd be ide a linket! Aztán ha adsz bankszámla számot, esküszöm megfizetlek a feltalálásodért! De jpg legyen, ne csak jpg kiterjesztésre átírt gif! Nem pofázni kellene, hanem bizonyítani. Én amit mondok, azt alátámasztja már három link, meg még milliónyi, most rajtad a sor, szájhős barátom, mutasd meg, ha igazad van, és mint már mondtam, ha igazad van, akkor meg is tudod csinálni. Ha meg tudod csinálni akkor respekt van, ha meg nem tudod megcsinálni, akkor ne okoskodj, inkább tanulj olvasni! Thx.
2010. máj. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja és ezt is megnézheted... Hol látsz itt jpg-t? Sehol. A fájl kiterjesztése automatikusan GIF! És mint ahogyan a fájltípus listából is látszik: nincs is más kiterjesztés. Akkor most mi van? [link]
2010. máj. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!