Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha bekapcsolom a gépet,...

Ha bekapcsolom a gépet, automatikusan bejelentkezik az én felhasználói fiókomba, pedig van jelszavam. Hogyan tudnám ezt elkerülni?

Figyelt kérdés
Windowsom van, én vagyok a rendszergazda. Nem jön be az Üdvözlőképernyő, hanem automatice az én felhasználóim tölt be... (pedig van jelszavam beállitva) mit tudok ez ellen tenni?
2008. okt. 21. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:

>>start/vezérlőpult/felhasználói fiókok/fiókmegváltoztatása/

rendszergazda/jelszó létrehozása/új jelszó...

2008. okt. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

énvagyok a rendszergazda

van jelszavam - most megváltoztattam de még mindig belép magától...

2008. okt. 23. 19:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocs, azt nem mondtam, hogy mindezt csökkentett módban csináld. Újraindítás...F8 nyomogatása...Csökkentett mód...Xp betöltése. Itt megtudod nézni van e valóban jelszó.

Belépsz és létrehozol jelszót (mint fent), majd újraindítás..:)

2008. okt. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

huhh... épp a megőrülés határáról irok :D


beléptem csökkentettben ugyis volt jelszó. viszont meglepődtem mert a másik két felhasználó fiók nem látszott (mármint a vezérlőpult felhasználói fiókok-nál) csak az enyém (rendszergazda) "X" néven, plusz mégegy rendszergazda amit normál módban sosem látni. :O


Igyhát visszaléptem normál módba, de még mindig automatikusan bejelentkezett...kitöröltem a másik két felhasználót csak az én "X"em maradt.


Ezután ujra beléptem csökkentettben, majd ott hoztam létre egy másik, "Y" korlátozott fiókot, hátha igy már menni fog.


Most, ujra normál módban NEM kéri a jelszót, ugyhogy mindjárt szétverem a gépet,hogy már a 6000 ujrainditás után sem müködik :D


[persze ha kijelentkezek-felhasználói fiókót váltok és az üdvözlőképernyőről lépek be, akkor kéri a jelszót...csak amikor bekapcsolom a gépet "elmarad" az üdvözlőképernyő és automatikusan az én "X" rendszergazda fiókom tölti be.]


ez hosszu lett és bonyolult, de kérlek segiiiits ha még erre tévedsz :$ :)

2008. okt. 26. 12:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Most végigjátszottam a gépen a jelszó változtatást. Nálam minden ok volt. Csökk m-ban a saját nevemmel(mint rg.) beléptem, létrehoztam egy jelszót(én ui nem használok)...UI után kérte a jelszót. Ismét csökk m-ban beléptem, ismét a saját nevemmel(X rendszergazda), majd megváltoztattam a jelszót...ÚI után az új jelszót kérte. Csökk m..X RG-nél töröltem a jelszót...UI után nem kért semmit. Talán, de ez már csak találgatás, próbáld meg, hogy előszőr törlöd X RG-ként azt a jelszót, ami ezek szerint mégis csak van. Újraindítás, majd ismét UI.Belépsz X RG-ként (akkor most nem kéne hogy kérje a jelszót), és létrehozol jelszót. UI után kéne kérnie.:):(

Egyébként szoktad frissíteni az xp-t? Service Pack3 rajta van?...Most már kíváncsi vagyok mi lesz a megoldás...légyszíves értesíts ha megoldódott!

2008. okt. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!