Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol kapható ilyen bitfes...

Hol kapható ilyen bitfes csavarhúzó?

Figyelt kérdés
Volt szerencsém egy "robotikás" előadáson járnom, ahol a tanár egy kis arduinos szerkezetet javítgatot, és nála láttam ezt a csavarhúzót. A csavarhúzó bit fejes volt, és a bitfejek magába a markolatba voltak, amiről a markolat nagyobb volt mint az átlag csavarhúzóké, és felül csavargatta valamilyen tárcsával, hogy melyiket akarja kiválasztani, majd elég volt neki megbillentet a csavarhúzót, és lement a fej ott be akadt és már is tudott csavarozni. Ilyen csavarhúzót merre fele lehet kapni? Vagy mi ennek a neve mert neten nem igazán találok ilyet.

2017. okt. 7. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyet találtam: [link]

Ilyesmi volt az is? Mondjuk ez nem tudom hogyan működik, semmi leírást/videót nem találtam hozzá. AZ utolsó képen látszanak a csavarhúzó oldalában valami rudak, szerintem azok lehetnek a bitfejek (vagy inkább bit szárak) amit ki lehet nyomni ott elöl a lyukon.

2017. okt. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Például:

[link]

2017. okt. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Inkább ehhez hasonló csak nem flexibilis a vége ha nem fix


[link]

2017. okt. 7. 14:13
 4/4 CspCsj ***** válasza:

Talán ilyesmi?

[link]

2017. okt. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!