Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom megnézni hogy...

SIDLER22 kérdése:

Hogyan tudom megnézni hogy egy 1080p-s videó tényleg annyi-e?

Figyelt kérdés
Sokszor szoktam látni olyan videókat aminek a metaadatai 1080p60fps-ek és mégse látom annyinak. Nincs erre valami program ami számolja a pixeleket illetve az egyező képkockákat?

2017. okt. 10. 07:00
 1/8 anonim ***** válasza:

"Sokszor szoktam látni olyan videókat aminek a metaadatai 1080p60fps-ek és mégse látom annyinak"


Most nem mondod komolyan hogy te látod a 2000 pixelt????? A metaadat jó szokott lenni. Az hogy te nem látod annyinak az attól van hogy egy SD adást is fel lehet skálázni FullHD-ra és azt tényleg nem látod annak, pedig az.

2017. okt. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen. És azt szeretném kideríteni egy alkalmazással ami számolja az egyszínű pixeleket például. És azt nem mondtam, hogy látom mind a 2000 pixelt. Annyit mondtam, hogy nem látom annyinak. Lehet nem túl jó a látásom, de azért azt észreveszem ha egy videó tényleg 1080p-s vagy csak a 720p-s fel lett konvertálva 1080p-be.
2017. okt. 11. 14:26
 3/8 anonim ***** válasza:
betöltöd egy szerkesztőbe, konverterbe -avidemux - és kiírja.
2017. okt. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
persze nem látom értelmét, mertha látod, hogy fel lett konvertálva de kiírja hogy fullhd akkor mi van? és egy fullhd felvételnél is be lehet állítani olyan alacsony bitrátát hogy a film SDnek néz ki.
2017. okt. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az oké, hogy látom, hogy kissebb. De szeretném tudni, hogy pontosan mi az a méret amiből fel lett konvertálva.
2017. okt. 13. 20:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Na azt nem fogod látni mert az eredeti felbontás t nem tárolja sehol.
2017. okt. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem tárolja. De pont ez volt a kérdésem. Hogy van-e olyan program ami szkennelni tudja ezt.
2017. okt. 23. 11:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs.
2017. okt. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!