Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Honnan rendeljek magyar...

Honnan rendeljek magyar nyelvű billentyűzetet és egeret?

Figyelt kérdés

Szeretnék egeret és billentyűzetet vásárolni. Már megnéztem több áruházban is a városomon belül, de semmilyen árkategóriában nem találtam magyar nyelvű billentyűzetet. Mind angol volt. Interneten is kerestem már, direkt magyar nyelvűeket, de sehol semmi... Egyszer már rendeltem emag-ról, ahol azt írták magyar nyelvű, ékezetes betűket tartalmazza azonban mikor megérkezett akkor kellett rájönnöm hogy nem magyar... :/


Tudtok olyan oldalakat esetleg ahol találhatóak elfogadható áron és VALÓBAN magyar a kialakításuk is?



2017. okt. 11. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Most kezdtél bele a netes vásárlásokba mi? :D látom neked ez akkor nem megy.


Amit linkeltem az mind magyar.

2017. okt. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi számít elfogadható árnak?


Ha nem játékra vagy komolyabb munkára kell, én igazából csak egy normálisabb egérre költenék többet, a billentyűzetből egy alapabb is megteszi. (Pl. Logitech K120)


A kiosztás pedig azért általában, ahol magyarnak írják, ott valóban magyar is. AQUA, Compker, PCX, Ipon, Extreme Digital, stb. Árukeresőn vannak fent különböző boltok ajánlatai. A kép nem mérvadó.


[link]

2017. okt. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Dongaben ***** válasza:
Külföldön élsz, hogy nincs magyar billentyűzet? A WEB áruházak lapján mindig van kép a termékről, ott csekkolható, hogy milyen.
2017. okt. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem, nem most kezdtem először az internetes vásárlást, csupán billentyűzetet és egeret most először nézek magamnak ily módon. :)


Magyarországon élek, pont ezért döbbentem meg mikor az áruházakban minden termék amik csak megnéztem angol volt... És nem csak a dobozán.



De köszönöm a tippeket, tanácsokat. :)

2017. okt. 11. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!