Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi van akkor ha a virusirto...

Mi van akkor ha a virusirto vagy a kemprogram irto eszleli a virust de nem tudja a geprol eltavolitani? Akkor mi a teendo?

Figyelt kérdés
Mar mindent csinaltam letoltottem a spyware terminatort az sokat megtalalt es meg is olt...de utana csak volt meg rajta de mar nem eszlelte...ezert leszedtem helyette a spybotot az eszleli de nem irtsa....most mi legyen...szart se erek vele ha eszleli de nem irtsa...vagy csereljem le a spybotot...mire??? Avast!!! Antivirus irto van rajta...eleg jo de most ez sem eszlel semmit....a spybot meg eszleli de nem irtsa....
2010. máj. 29. 05:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenkor többször is úgy sikerült eltávolítani, hogy kivettem a HDD-t, betettem egy másik gépbe, és így, hogy nem arról bootolt a gép, megtalálta a vírusirtó, és el is tudta távolítani. Próbálhatod csökkentett üzemmódban is, de általában nem vezet sikerre. Az avast program jó ötlet, le kell tölteni egy friss verziót, és az a jó benne, hogy újraindítás után még a windows betöltődése előtt végignézi a merevlemez, és általában ki is irtja.
2010. máj. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tornázol napok óta ezeken a gyogyó vírusokon azt az eredmény meg sehol,még mindig csak befelé mész az újabb meg még újabb vírusirtókkal. Ha újratelepíted a gépet az meg van fél nap alatt ,és akkor nincs ez a sok nyüglődés és jó a gép. Szerintem.
2010. máj. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A Spybot az mára sajnos már nem képes eltávolítani a fertőzéseket csak akadályozza a többi vírus leszedőt a munkába azért mielőtt bármilyen más programot be akarnál vetni erősen ajánlót aszt uninstallálni , továbbá ,fordulj ide itt minden program megvan a vírus eltávolításhoz

[link]

2010. máj. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én az a-squared free-t ajánlom,nagyon jó kb mindent meg talál pont ilyenenkre...másodlakos védelemnek tökéletes!
2010. máj. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
avast 4.8,superantispyware,malwarebytes ;)
2010. máj. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
koszi szepen a valaszokat!!!
2010. máj. 30. 22:36
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintetek ha meg soha az eletben nem telepitettem ujra gepet..akkor ne is fogjak bele mert elba*om???? Nincs segitsegem ...se szakemberrel nem tudok beszelni...mert kulfoldon elek..es nagyon ujak vagyunk meg itt...meg beszelni sem tudok rendesen...ertitek...???? Ha az ubuntut felraknam akkor ugyanugy maradna a virus??????
2010. máj. 30. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!