Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Egyéb kérdések

A kérdés
MSmester111 nevű felhasználó kérdése:

Meg tudja mondani valaki, hogy Android 7. 0 telefonnál hogyan lehet kapcsolódni számítógéphez?

A régebbi telefont ha rádugtam az USB kábelt, a telefonon megjelent egy menü, hogy engedélyezem-e az adatkapcsolatot. Ha engedélyeztem, a PC- megjelentek a telefon mappái. Az új készüléknél még a menü sem jön föl. De az értesítések között megjelenik egy menü, ahol 4 lehetőséget ki tudok választani. Az egyik a fájlok átvitele, a másik a média fájlok (vagy mik) átvitele, de egyiknél sem jelenik meg a PC-n a könyvtár.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Android, PC, csatlakozás, USB

10-12 21:46  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz
Alex Fly nevű felhasználó válasza:

MTP módba kell állítani. Ekkor a sajátgépben meg fog jelenni a mobil és lehet tallózni.
A régi módszer, mármint hogy meghajtóként látja a gép a telefont, már egy jó ideje nem működik.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 10-13 00:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudtok mondani jó androidos screen recordereket?
Régebbi androidos játékokat tudnátok mondani?
Hallotam hogy van Android 5. 0 lollipop, nos ezzel azt akarom mondani hogy A Beex Freedom Nevű Telefonra Lesz Android 5. 0 (Lollipop)?
Tudnátok mondani 1-2 jó játékot android tabra? De tényleg olyat amivel jól el lehet játszani.
Tudnátok olyan játékok mondani ami hasonlít a Temple Run vagy a Subway Surfers-re és fut Xperia X8 -on akadás nélkül?
A mobilom SMS-i között szeretnék rendet tenni: Tudna-e valaki olyan ingyenes programot mondani, amellyel a törölt és nem törölt SMS-eket PC-re beolvasnám, és ott kiválaszthatnám..

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu