Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megszüntettem a postafiókomat...

Megszüntettem a postafiókomat a számítógépemen és létrehoztam egy újat?

Figyelt kérdés
Próbaképpen a régi e-mail címemre elküldtem egy levelet, pontosabban üres mezőt az új címemről, visszajelzés azonban nem érkezik, hogy kézbesíthetetlen. Ennek mi az oka ?

#internet #e-mail #postafiók #gmail hu #gmail com
2017. okt. 13. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:

A számítógépen hiába szünteted meg.

A szolgáltató szerveréről kell törölni, ha onnan kapsz visszaigazolást hogy meg lett szüntetve, akkor vagy készen.

De ott is gyakran van automatikus türelmi időszak, hogy pl. akkor végleges a törlés, ha pl. nem lépsz be x ideig. Ha mégis, akkor a törlés kérelem érvénytelenítődik.

Hogyan akartad törölni?

2017. okt. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Gmail hu-s voltam. Megnéztem a leírást, hogyan kell törölni és aszerint.

Beállítások fül és törlés ennyi.

Most hiába akarok belépni, ki írja, hogy hibás a jelszó. Az új címről e-mailt küldök rá és nem jelzik, hogy mailer demon meg ilyenek.

2017. okt. 13. 20:36
 3/3 A kérdező kommentje:
A felhasználónévre pediglen azt írja, hogy már foglalt.
2017. okt. 13. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!