Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem jön be a gép?

Miért nem jön be a gép?

Figyelt kérdés
Tegnap kaptunk egy új laptopot, és mikor idehozták bekapcsoltam, működött. Utána, mikor este kapcsoltam befele, nem kapcsolt. Kezdetlegesen csak egy hibaüzenetet hozott ki, és azt mindig újratöltötte. Utána már a gépnek ezt a 'kezdő' töltő képernyőjét, de addig sose jutott el, hogy a Windows indítása. Én arra tippelek, hogy nem tudja betölteni a Windowst, és újra kell rakni, de addig nem szeretnék semmit csinálni vele, amíg valaki aki jobban ért hozzá meg nem erősíti.

2017. okt. 14. 09:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmi infót nem írtál a gépről. A hibaüzenetet sem tudjuk. Melyik Win? Ki telepítette? (a bolt, vagy valaki otthon?)
2017. okt. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Fujitsu LifeBook S752


Windows 7 van rajta

Nem tudom hogy a boltba, vagy otthon rakták rá.


Hibaüzenetet már nem hoz be, de amire emlékszek belőle, valami CD/DVD-t is írt benne.

Most ezt hozza be, majd eltűnik, és megint előhozza. És ez megy a végtelenségig.


[link]

2017. okt. 14. 12:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!