Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tisztitsam az egérpadom?

Hogyan tisztitsam az egérpadom?

Figyelt kérdés
Van egy egérpadom pontosabban az Asus cerberus artic edition gaming. Amin van egy két halvány folt és tisztitani szeretném. Hogy lehetne hogy ne ártsak neki? Mibe kéne áztatni? Mert gondolom mosogép nem játszik a vízes rongyal letörlés meg nem visz le sokat róla. Az alja gumis a teteje meg ilyes szövetes féleség.

2017. okt. 14. 11:26
 1/3 Dongaben ***** válasza:
Én, elsőnek mindig az alkoholhoz nyúlok...:XD Külsőleg is jó tisztítószer! 70%-os alkoholt lehet kapni gyógyszertárakban, és jó hasznát venni.
2017. okt. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én Clin-el szoktam befújni, és körömkefével átsikálom.
2017. okt. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a mikroszálas törlőkendő eddig mindent kiszedett belőle- igaz, nem 500 Ft-os Tesco gazdaságos kendőről van szó.
2017. okt. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!