Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha Viber alkalmazásban blokkol...

Duji222 kérdése:

Ha Viber alkalmazásban blokkolok valakit, akkor én látom továbbra is az online állapotát, csak ő nem látja az enyémet?

Figyelt kérdés

2017. okt. 18. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Miért látnád? Azért blokkolod, mert nem érdelel. A viberen minden oda-vissza érvényes. Amiről te beszélsz, az kb az óvodai szint lenne.
2017. okt. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, pontosan az a bajom, hogy nem szeretném látni, és mégis látom. És ezt nem értem. De törölni nem szeretném a számát.
2017. okt. 18. 10:48
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Jaaa.. Akkor állítsd be, hogy ne lehessen látni, hogy mikor vagy online, és akkor te sem fogod látni az ő állapotát. ;-)
2017. okt. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azóta kipróbáltam egy ismerősömmel. Leírom, hátha másnak is hasznos infó. Aki blokkolta, az továbbra is látja a másik felet, sőt írni is tud neki, azonnal átmegy az üzenet. Viszont fordítva nem igaz. A blokkolt fél nem tud írni, és nem látja az online státuszodat sem. Szóval nem oda-vissza működik.
2017. okt. 18. 13:11
 5/6 kaszas1 válasza:
Úgy tudod megnézni, h blokkolt-e valaki, h megpróbálod te blokkolni, ha nem sikerül akkor blokkolva vagy nála.
2018. okt. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Köszönöm, valóban pont ezt akartam tudni.
ápr. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!