Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A windows 8.1 rendszerem...

A windows 8.1 rendszerem betöltéskor lassulkodik, mért?

Figyelt kérdés

Windows 8.1 rendszerem van a gépen és az lenne a gond ahogy betölöt a windows és meg akkarok nyitni alkalmazásokat , jelen esetlben az explorert akkor kezdetben üres fehér oldal fogad vagy is nem töltö be rendesen az oldalt de kb ilyen 2-3 perc után töltödik be rendesen és ez idő alatt a legtőbb program nem tölt be vagy is várakozik , van gépemen több takaritó őrogram is amivel tudom törölni a rendszer leírókat meg böngészökből a sütiket és felesleges fárjlokat , ezek a peogramok a wisw care 365 , jetbost , kerish doctor 2017 és ccleaner , és megnéztem a windows al el e indul program ahogy betöltödik de ezeket letiltottam de pedig valami futhat a háttérben ha ilyen későn töltödik be a rendszer .

Még arra lettem figyelmes hogy windows betöltödéskor a merevlemez 100% on pörög majd szépen lassan megy le ez biztosan valami tul teshelt valami lehet nem ? Egy időben szkta csak csinálni ezt van mikor minden betöltödik gyorsan de hogyan derithetem ki ha fut is valami a háttérben betöltéskor ?


2017. okt. 18. 15:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!