Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hozzáértő véleményt kérnék,...

Tenebrae kérdése:

Hozzáértő véleményt kérnék, gamer laptop vásárlása előtt. Infók lent. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Alapos utánajárást követően két laptop nyerte el az érdeklődésem:

Acer predator helios 300

Lenovo legion y720

(a specifikációk azonosak: i7-7700hq, gtx 1060, 256gb ssd, 1tb hdd, 16gb ram, 15.6 képernyő)

Tapasztalatok, vagy hozzá értő vélemények alapján melyiket ajánlanátok?

Esetleg ha van egyéb ötletetek hasonló árban és specifikációval, azt is meghallgatnám.



2017. okt. 21. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Hozzáértő vélemény szerint ne vegyél gamer laptopot, játékra az asztali gép ideális minden szempontból.
2017. okt. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled, de az ingázás miatt nagyon hajlok a mobilitás felé.
2017. okt. 21. 12:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezekkel teljesítményben semmi gond nincs. De arra készülj fel, hogy ha vonatozás, stb közben játszol, akkor pillanatok alatt lemerül a gép. Ezek a felsőkategórás laptopok arra jók, hogy X helyről átvidd Y-ba és ott játsz hálózatra kötve. Akksiról csak lebutított órajelekkel játszhatsz, szóval hiába az i7 is, nem fogod 2.8Ghz-n látni.
2017. okt. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerencsére az utazás maga nem sok. Csak mindig máshol vagyok, de javarészt konnektor mellett tartózkodom úgyhogy ezzel talán még nem lesz gondom. Köszönöm a segítséget.
2017. okt. 21. 13:18
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Én inkább az acert ajánlom, nekem egy Acer aspire vx 15ös laptopom van (I5-7300HQ GTX 1050 És 8GB Ram) és nagyon meg vagyok vele elégedve, amit te kinéztél ennél is jóval erősebb, szerintem az Acer strapabíróbb lenne mint a lenovo

2017. okt. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Acerből ez a Predator Helios már vállalható darab, a korábbiak elég gagyik voltak. Y720 önmagában jó gép, de amíg tele van a net a Lenovo garanciális szolgáltatásáról szóló rémtörténetekkel, addig kerülném. Megnézheted még a Dell 7567-et, de abból meg nem mindegyik IPS kijelzős. És ugyanez a kategória a HP Omen 15 is, de annak a hűtése már néha kevés.
2017. okt. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha van tv/monitor azokon a helyeken ahol vagy akkor esetleg egy konzol is megérné
2017. okt. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem Y720
2018. jan. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!