Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » PS3-ra hogyan tudok játékot...

Michael' kérdése:

PS3-ra hogyan tudok játékot tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! Vettem egy PS3 játék konzolt,akitől vettem az már kiütötte, van a gépen 15 játék.

Arra lennék kiváncsi hogyan tudok a konzolra játékot tölteni? van rajta egy pár program,gondolom ezeken keresztül kell valahogy megcsinálni.

Programok : PSN Patch 4.70.07, reActPSN Unknown CFW, PSNinja_v4, Rebug Toolbox és Toggle QA.

A játkok úgy indítása olyan mint PC-n a Daemon Tools.



#PS3 #Toggle qa #PSNpach #flashelt PS #chipelt PS
2017. okt. 21. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Aki valaszol neked az tudja ,hogy mukodik :P.

Amúgy nem mondanám ,hogy egy Daemon Tools,de értem mire gondolsz.

A legegyszerűbb modszer:

Szedd le a legfrisebb rebug cfw-t es tedd fel.

[link]

A rebug toolboxot is frissítsd be.

(Erre azert van szukseg mert egy ujabb jatek esetén problémák léphetnek fel pl veletlenül OFW-re frissítesz, illrtge igy tudsz multizni is)

SEMIKEPP NE FRISSÍTSD INTERNETRŐL,PENDRIVERÓL OS CSAK CFW-EL.

Rebug toolboxba kapcsold be a cobrát és a webmant.Ebbe van egy FTP szerver ,szoval lenyegeben ftp racsatlakozol hdd mapáján belül GAMES mappa és bemásolod.

(A webmanbe van egy hő vezérlés modul ami gyárilag bugos lehet ,de jól beállitva meghosszabíthatka az élet tartamát)

Megj:A fenti módszert szimplán tanulmányi célból írtam feltételezem ,hogy te magad backupolod a játékokat és,nem hasznáolod kalózkodásra.

Az rossz dolog

2017. okt. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, sokat segítettél !

Írtam privát üzenetet,megtennéd hogy válaszolsz?

2017. okt. 24. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!