Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehet valahol ilyen kamerát...

Lehet valahol ilyen kamerát kapni? (többi lent)

Figyelt kérdés
A kamerának igazából annyi lenne a feladata, hogy küldje el az a képet, amit éppen lát, egy kijelzőre. Nem muszáj felvennie azt, amit lát, egyszerűen csak közvetítse egy kijelzőre, de ne legyen rajta késleltetés. Szerintetek hol találnék ilyet?

2017. okt. 21. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
a legtöbb kamera ezt csinálja. ha távoli képernyőre szeretnéd ahhoz kellene valamilyen hálózat. pl androidra van sok alkalmazás pl ip webcam amivel helyi hálón kb 2 perc alatt beállíthatod hogy gépen lásd a kamera képét
2017. okt. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ma voltam az egyik elektronikai szaküzletben, és ők csak annyit tudtak mondani, hogy mobilinternet kell hozzá, de az nálam nem lehetséges. Ehhez az IP kamerákhoz kell internet?
2017. okt. 22. 21:51
 3/4 anonim ***** válasza:
ha nem nettel akkor mivel kapcsolnád össze a képernyővel?
2017. okt. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én például még ezelőtt arra gondoltam, hogy hátha összekapcsolható talán Bluetooth-al, de arra rá kellett jönnöm, hogy az túl lassú ahhoz. De például USB vagy HDMI-vel rácsatlakoztatni egy tabletre akár, aminek van HDMI bemenete, hiszen tudtommal van olyan kamera aminek van HDMI-je, ez lehetséges? Amúgy szerintem leesett már, de nem vagyok valami jártas az ilyen dolgokban. :D
2017. okt. 23. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!