Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Telekomos 5655v2C "digitális...

Telekomos 5655v2C "digitális elosztó"ban hogy lehetséges egy megadott port engedélyezése?

Figyelt kérdés

Helló. Váltottunk optikai hálózatra, vele együtt kaptunk egy digitális elosztót, amely routerként is szolgál.

Nos. Szeretnék bizonyos portokat, jelen esetben csak egy 80-as portot engedélyezni.


External Host-hoz, írtam a belső számítógép IP címét, az internalhoz a router ip címét.

Fordítva próbáltam.

Próbáltam a következő képpen is, hogy a Externalhoz, írtam a külső IP címet, az internalhoz próbáltam a belső router, és számítógép ip címet. Sehogysem akarta megnyitni a portot.


Valaki tud valami megoldást?


2017. okt. 21. 18:47
 1/3 A kérdező kommentje:
Fordítva IS*
2017. okt. 21. 18:48
 2/3 anonim ***** válasza:
biztos van publikus IP -d? :-)
2017. okt. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Megoldva. Ha esetleg valaki majd az évek során rá keress erre a a tipusra, a következő képpen lehet portot nyitni.

[link]

Externálnál egy csillag van. Valamiért így elfogadta.. De ha simán üresen hadja az ember úgy nem.

2017. okt. 21. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!