Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop véletlenszerűen lefagy....

Laptop véletlenszerűen lefagy. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Adott egy 1 éves Asus x550v laptop. A probléma az, hogy teljesen véletlenszerűen lefagy és felpörög a venti. Van hogy hozzá sem nyúlok csak az asztal látszik erre totál beáll, majd felpörög a ventillátor. Ma délután gondoltam újra rakom a windowst. Alig volt fent 5 perce, már fagyott is le. 2 win verziót is próbáltam. Valami ötlet?


Intel i7

DDR4 8gb -ram

Nvidia gtx 950m

Jelenleg Win10 Pro 64bit.


2017. okt. 21. 19:42
 1/4 anonim válasza:

egyértelműen hardvere hiba, ha 2x4 giga a ram akkor próbálkozz azzal, hogy cserélgeted őket és mindig csak egy legyen bent.

ha így se jó akkor a HDD lenne a következő amit megnéznék.

2017. okt. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt hiszem 1x 8gb van benne. Nincs valami teszt program amivel meg lehet ezeket nézni?
2017. okt. 21. 20:07
 3/4 anonim válasza:
van, keress hardvere tesztelő programokat, sok ingyenes van amit le lehet szedni.
2017. okt. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
lefuttattam egy memória vizsgáló programot, ment vagy 3 órát, azt írta nincs hiba. HDsentinel szintén nem jelez hibát.. Ötletem sincs.
2017. okt. 22. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!