Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szeretnék előfizetést felvenni...

Djberkes kérdése:

Szeretnék előfizetést felvenni, Iphone SE (32gb) Telenor, de nem értem teljesen a menetét?

Figyelt kérdés

[link]


Telenor Blue M csomaggal 2 éves tarifamegtartással. De kicsit értetlen. Szóval most nekem akkor kell beleadnom most? Vagy esetleg kaukciót? Nem értem teljesen, hogy miért írja hogy teljes fizetendő összeg: 65e ft. Értelmezzétek nekem legyetek szívesek. :DDDD



2017. okt. 23. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem. Bár nem tudom min vagy kiakadva, te sem írsz túl értelmesen, ők miért tennék? :)
2017. okt. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Olyan bohoc vagy :D mar latszik, hogy ilyen kis anyámkatonája gyerek vagy. :D
2017. okt. 23. 12:23
 3/5 anonim ***** válasza:
<asszony>
2017. okt. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell beleadnod semmit. Azt mutatja, hogy ennyit fogsz összesen költeni rá a teljes futamidő alatt, beleértve a kedvezményeket is.
2017. okt. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

0 Ft-ért viheted el, utána törlesztő részletet kell fizetned, ami 22 hónapig minden hónapban havi 3181 Ft, azaz összesen 22x3181=65190 Ft lesz.

Emellett persze vállalod, hogy 24 hónapig fizetsz egy méregdrága csomagot: Telenor Blue M 2GB

Ez van a csomagban:

"Korlátlan hálózaton belüli beszéd, 200 perc más belföldi hálózatba és 2 GB adat - belföldön. SMS: 40 Ft. Zene- és tv-csomag, korlátlan Viber és WhatsApp chat, beépített EU-roaming. E-Komfort csomaggal."

Érdekes volt a kérdésed, mert nem az előfizetésre kérdeztél rá, hanem a telefonra magára. Az is érdekes, hogy a szolgáltatók készülékeket reklámoznak és azokat csomagokhoz kötik. Hidd el, jócskán lehúznak a csomagokkal is. Mivel csak minden harmadik ember telenoros, ezért marha nehéz eltalálni, hogy milyen irányba telefonálsz. Az SMS is drága, pláne, ha ékezettel írsz és nem figyelsz, akkor simán lehet 1 sms-ből 3 sms hosszúságú is, amiért máris 120 Ft-ot fizetsz. Én 2GB-os teljes korlátlanságot fizetek 8833Ft-ért. Amit a Telenor ad a telefonhoz kötött csomaggal az 5500 lenne ott, ahol én kötöttem szerződést. Én itt kötöttem: 06.30.346.2656

2017. okt. 24. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!