Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nincs hang a laptopomon! Miért?

Patrícia2003 kérdése:

Nincs hang a laptopomon! Miért?

Figyelt kérdés
Már vagy 3 éves Acer laptopom van és eddig semmi probléma sem volt vele. De pár napja semmilyen hangot nem ad ki. Fülhallgatóval próbáltam,úgy se hallatszódik semmi. Windows 10 van rajta. Nem töröltem le semmit (azt hiszem). Segítsetek légyszi!

2017. okt. 23. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:

windóz frissített és ő úgy látta jónak, hogy a hangdriveredet jól kicseréli...

keresd meg a gyártó oldalán a hangdrivert s tedd vissza/telepítsd azt..

Arra meg gugluzz rá, hogy lehet megtíltani a win10nek h garázdálkodjon a driverekkel mert lehet csak most megnem mondom hol kell..

2017. okt. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm,megpróbálom! :)
2017. okt. 23. 22:05
 3/5 A kérdező kommentje:
Letöltöttem egy Driver-t,de PRO verziót kell használnom, de ezért nem szeretnék pénzt kidobni,hiszen nem is biztos,hogy működne...videókat nem is találtam...de még így sem jó..esetleg valami más ötlet? :(
2017. okt. 23. 22:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Valami mást töltöttél le, mert driver ingyen van a hardverhez(a laptopod) és főleg nincs PRO verziója
2017. okt. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

Itt keresd

2017. okt. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!