Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell beállítani 2-3...

Hogyan kell beállítani 2-3 monitort/vetítőt játékra, hogy működjön? Illetve milyen vga-t ajánlotok több megjelenítőhöz?

Figyelt kérdés

Szeretnék majd több monitorom vagy projektoron itthon játszani.Kérdés: hogyan kell belőni, hogy mindegyik monitor/projektor működjön a játékok alatt?


Szimulatorozni szoktam(f12012,assetto corsa, project cars stb.) ezért kérdezném. Még nem döntöttem el, hogy monitor vagy projektor.


Van itthon 3 monitor, de mind különböző, igazság szerint csak kipróbálni szeretném először.Mivel csak az egyik full hd-s ezért megelégednék lehet 720p-vel vagy 1680x1050-el is.


Gép

Cpu: i5 3570k

ram: 8 giga 1600Mhz

vga: nvidia Gt 740



Azt tudom, hogy a vga nem igazán combos, de még mielőtt vennék valami komolyabbat hátha ki tudom vele próbálni.


50 körül gondoltam, hogy veszek vga-t. Új vagy használt? (pl. gtx 1050)



2017. okt. 25. 15:44
 1/1 Nikolas Kidman válasza:
Kérdezd meg az iskola rendszergazdáját.
2017. okt. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!