Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10 regeditbe kikapcsol...

Hattinger Miklós kérdése:

Windows 10 regeditbe kikapcsoltam hogy tudom visszaállítani?

Figyelt kérdés

Üdv, regeditbe még régebben kikapcsoltam valahol a HKLM-be a Windows eredetiséget pontosan már nem tudom hol és az oldalt se találom ahol néztem ez által azt írja(WINDOWS AKTÍVÁLÁSA) ezzel semmi baj nincs azért kapcsoltam ki mert a processzorom asztalon csak úgy 70%át használta ezt kikapcsoltam most 1-7% nem is ez a lényeg, hanem az hogy, hogy tudom visszakapcsolni az eredetiséget, mert a fiókot testre szeretném szabni és ahhoz kell az aktiválás.

válaszokat köszi



2017. okt. 28. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Sehogy. A regeditbe bemenni nagyon veszélyes, nem átlagos felhasználónak való lépés. Ha kitörölted, búcsúzz el tőle. Ha pedig ragaszkodsz hozzá, telepitsd ujra a rendszert és utána ne lépj a regeditbe soha. Ahogy érzékelem vagy nem eredeti a Windowsod vagy 7-8-ról lett frissitve. Ha igen mindenképpen megéri olcsón és legálisan ujratelepiteni:

[link]

2017. okt. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 AntZ ***** válasza:

Ezt keresed?

[link]

2017. okt. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló, kitörlés? van fogalmad róla mit írsz? nem kitöröltem hanem átírtam egy fájlt, ami annyit tesz kikapcsolja a Windows aktiválást, képzeld többször csináltam már és igen visszakapcsolom, és eredeti a Windows nem nagy tudomány, mint mondtam csak azért kapcsoltam ki mert a háttérben nagyon sokat használta a procimat és bevált máskor is visszakapcsoltam semmi baj nem volt belőle és igen Windows 7-ről frissítettem!

Kedves második válaszoló máris megnézem a linkedet

2017. okt. 29. 14:11
 4/6 A kérdező kommentje:

Sajnos a link nem az amire én gondolok :(

és igen kedves első kommentelő mint mondtam többször csináltam saját felelősségre és annyi a bajom amit találtam linket most nem találom és mivel nem is foglalkoztam vele ezért a pontos lépést a REGEDIT-be nem tudom hol tudom visszaállítani...

2017. okt. 29. 14:14
 5/6 A kérdező kommentje:

Sikerült második kommentelő ment a zöld kéz!

\HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\sppsvc

pontosan itt kapcsoltam ki a sppsvc.exe fájt ami húzta le a procit visszakapcsoltam aktiválva van a Windows semmi probléma köszi!

2017. okt. 29. 17:09
 6/6 AntZ ***** válasza:
Szívesen!
2017. okt. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!